Rozšířená realita je budoucnost

Pamatujete si nástup dnešních chytrých mobilních telefonů? Z ničeho nic se objevil první dotykový mobilní telefon iPhone a nastala doslova revoluce ohledně telefonů. Dnes nám to přijde téměř jako vzdálená minulost.

A věřte, že takto dnes přichází virtuální a rozšířená realita. Je to nový způsob využití dostupných technologií, které změní následujících 10 let. Už dnešní mobilní telefony můžete využít pro rozšířenou realitu. Dnes vám stačí si nainstalovat aplikaci pro rozšířenou realitu a můžete ihned zkoušet nové možnosti, které jsou s tímto spojené.

Nebojte se rozšířené reality

V nejbližších měsících se pak dá očekávat velký nárůst dostupných aplikací a zároveň dojde k masovějšímu rozšíření této technologie. Hned několik velkých známých firem pracuje na nových technologií, které posunou rozšířenou realitu mnohem dále. Například společnost Microsoft a její HoloLens patří k dnešním špičkám co se týká RR.

Nebojte se rozšířenou realitu vyzkoušet. Na našich stránkách (Varr.cz) najdete přehledné návody a rady ohledně aplikací, které můžete zdarma vyzkoušet. Stačí k tomu vlastnit chytrý mobilní telefon s připojením k interentu.

Rozšířená realita dnes a její budoucnost

Aplikace pro rozšířenou realitu najdete v obchodem Apple Store nebo Google Play. Instalace je během pár kliků. Důležité je pro správné využití vytištění projekčního obrázků. Ten většinou najdete v popisku jednotlivých aplikací. Pak už si můžete vy a vaše děti užívat něco nového ve svém obývacím pokoji. Hlavně děti budou překvapeny, když uvidí u sebe doma dinosaura, která běhá nebo vykukuje z podlahy.

Vyzkoušejte rozšířenou realitu ještě dnes. Budete sami překvapeni čeho jsou dnešní technologie schopny. A musíme říct, že je to teprve začátek. Můžeme se těšit na masivní nástup technologií spojených s rozšířenou realitou.