Rekonstrukce domu v České Lípě

“ Říkal jsem si, že mi ten dům jednou spadne na hlavu. Nejsem moc šikovný, musím se přiznat. Vždycky, když jsem chtěl něco opravit, bylo to ve finále ještě horší. Začala nám opadávat omítka, tak jsem to zasádroval, pak jsem to natřel, ale netrefil jsem barvu a celý dům vypadal jako staré zaplátované kalhoty. Kohoutek v koupelně upadl, tak jsme pomocí kombinaček otáčeli holým šroubem tak dlouho, dokud jsme ho úplně neohoblovali do hladka. 
Dalším problémem byla dispozice našeho domu. Vlastně byl jako byt 3+1 o výměře asi 75 metrů čtverečních. Manželka neustále brečela, protože se moc nesnesla s mojí maminkou. Taky máme 3 děti. Asi pochopíte, že pro 3 dospělé a 3 děti byl dům žalostně malý. Už jsem nevěděl, kudy kam … 
Dospěl jsem k rozhodnutí, že rekonstrukce našeho rodinného domu v České Lípě je nutná. Vzal jsem si hypotéku a začal shánět stavební firmu v České Lípě, která by rekonstrukci provedla přesně tak, jak potřebuji a ušetřila mi veškeré papírování a komunikaci s úřady. Sám mám hodně práce. Taky nejsem manuálně zručný, jak už jsem říkal. Chtěl jsem, aby se o můj dům někdo postaral od A do Z.” 
Jste v podobné situaci? Nejste spokojeni se stavem nebo s dispozicemi vašeho rodinného domu? Chcete váš dům rozšířit, udělat novou fasádu nebo potřebujete kompletní rekonstrukci vašeho rodinného domu?
Jsme stavební firma Borská stavební s.r.o. . V oblasti kolem Nového Boru a České Lípy působíme už od roku 1998, tedy skoro 20 let a za sebou máme velké množství realizovaných zakázek. Jedná se o stavby rodinných domů v Novém Boru i v České Lípě, o rekontrukce rodinných domů na Českolipsku a o náročné průmyslové i dopravní stavby. Vyznáme se ve své oblasti a skoro 20 let komunikujeme s úřady v zájmu spokojenosti našich klientů.
Veškeré stavební práce zvládneme v rámci jedné firmy, protože máme vlastní projektanty i zedníky. Spolupráce s námi je tedy rychlá a efektivní. Provedeme vás od prováděcí projektové dokumentace až po váš vysněný zrekonstruovaný dům.