Rádi byste se naučili cizí jazyk? Vyberte si kvalitní jazykovou školu

Říká se, že kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem. A něco na tom bude. Znalost cizího jazyka v první řadě zvyšuje sebevědomí. Už jen ten pocit, že se sami v cizí zemi neztratíte a domluvíte se v ní, je povznášející. A až si přečtete svou první knihu v originále a samozřejmě jí porozumíte, budete se přímo vznášet ku hvězdám. 
Jednou z nejprestižnějších jazykovek je bezesporu pražská jazyková škola Britannika (na internetu hledejte pod odkazem jazyková škola Praha nebo přímo na adrese http://www.jazykovekurzypraha.cz/)

Jazyk se můžete naučit v každém věku

Výuku škola zahájila již v roce 2009 a už jen to, že se do dnešních dnů udržela na trhu, vypovídá mnohé o jejích kvalitách. Dnes, po devíti letech své existence, se může pochlubit pověstí populární školy. Ročně na Britannice absolvuje na 1300 studentů od teenagerů po důchodce. Jazyk je totiž možné se začít učit (a naučit!) v každém věku.

Kvalitní lektoři a výukový systém

A zdaleka se nemusí jednat jen o angličtinu, byť ta je v našich zeměpisných šířkách základem. Já svého času studovala angličtinu, němčinu, italštinu, španělštinu a jednu dobu jsem koketovala i s japonštinou. Jazyky byly mou vášní a je možné, že se stanou i vaší. Dáte-li jim šanci. Třeba na Britannice, jež ostatně nabízí výuku deseti světových jazyků. A to s těmi nejkvalitnějšími lektory a zajímavým výukovým systémem.

Jednotný metodický postup

Na tom si ostatně škola zakládá. Při výuce totiž využívá jednotný metodický přístup pečlivě kombinující různorodé a kreativní procvičování ústních a písemných dovedností každého studenta. Nedílnou součástí výuky jsou ale samozřejmě i moderní učebnice stejně jako audio a video pomůcky. Na kurzech se tak nenaučíte „pouze“ mluvit, číst a psát, ale získáte i spoustu informací o zemích, v nichž se daným jazykem hovoří. Pak vám bude zbývat jen jediné: danou zemi navštívit a své znalosti v ní uplatnit v praxi.