Pronájem bytu 4+1 Praha Vinohrady

Pronajmu právě nově zrekonstruovaný krásný byt v secesním domě, který je taktéž po luxusní rekonstrukci. Byt je vybaven k maximální komfortu nájemce.

Pronájem bytu 4+1 Praha 2 – Vinohrady, Mánesova

Pronájem bytu 4+1 Praha 2 – Vinohrady, Mánesova

Pronajmětě si skvělý byt v lokalitě Vinohrad. Nová kuchyň-myčka nádobí, mikrovlnka, horkovzdušná trouba, pračka, trouser press, kávovar, elektrická konvice, toustovač. V bytě je vlastní plynový kotel na ohřev vody a etážové topení, bezpečnostní dveře. Plyn, elektřina, internet převeden na nájemce, který si hradí sám.

Pronájem bytu 4+1 Praha Vinohrady

Pronájem bytu 4+1 Praha Vinohrady

Jak každý ví, Pražská čtvrť Vinohrady je bezesporu jednou z nejpříjemnějších a proto také nejžádanějších pražských čtvrtí. Podstatná skupina lépe situovaných lidí touží po tom bydlet na v Pražských Vinohradech. Pronájem bytů na Pražských Vinohradech si poslední dobou získává na oblibě, neboť představuje alternativu dlouhodobého závazku ve formě splácení hypotéky. Byty k pronájmu na Praze 2 a Praze 3, které vám nabízíme na Vinohradech, představuji klidné bydlení ve čtvrti plné hezké achitektury obklopené ze dvou stran rozsáhlými městskými parky, ve čtvrti, jež nabízí kvalitní infrastrukturu i bohatou škálu obchodů, služeb i příležitostí ke kulturnímu i sportovnímu vyžití.

Pronájem bytu 4+1 Praha Vinohrady

Pronájem bytu 4+1 Praha Vinohrady

Díky výbornému spojení městskou hromadnou dopravou i autem se z Vinohrad dostanete do centra města za méně než 10 minut. Vinohrady jsou přátelskou čtvrtí, se svým vlastním tempem, kde to žije a kde najdete celou řadu restaurací, klubů, barů, které patří v Praze mezi nejvyhledávanější a nejlepší. Na Vinohradech je i známé divadlo, kterým prošli desítky skvělých herců, množství prvotřídních restaurací včetně takových, které se specializují na zahraniční kuchyně, hustou síť dalších služeb i řadu nádherných parků a zelených ploch.