Potřebujete pro nově založenou s.r.o. virtuální sídlo v Praze?

Využití služby založení s.r.o., zrovna tak jako stěhování firmy na pražskou adresu, patří k trendům dnešní doby. Hlavní město naší republiky totiž značí jistou záruku lepší firmy. Zdejší virtuální sídlo firmy minimalizuje rizika. Úřady vystupují profesionálněji, kontroly přicházejí méně často. Pochopitelně musíte vědět, zda jde o adresu v zajímavé lokalitě. Nelze opomenout ani dobrou cenovou dostupnost virtuálních kanceláří.

Preferujte dlouhodobý servis

Služby virtuálních kanceláří vyznívají velice uspokojivě, ale pouze v případech, kdy ji provozují zkušení profesionálové. Jen tak vše funguje bez zbytečných rizik. Nabídka stabilního servisu po dlouhou dobu vždy upoutá vaši pozornost. Nikdo nestojí o zklamané zákazníky. Virtuální kancelář se sídlem firmy v Praze navíc nabízí poskytnutí i prostoru k byznys schůzkám. Jestliže vám vyhovuje základní model služeb, v rámci nabízeného programu obdržíte recepční služby, obsluhování úředníků a zákazníků, kteří přijdou do firmy. Dále nechybí virtuální sídlo firmy a kontaktní adresa v Praze, označení firmy na budově. Dále je možné využívat jednou týdně nebo měsíčně přeposílání korespondence, její skenování, operátorem obsluhování telefonní linky a využívání zařízené kanceláře.

Koupě a založení nové společnosti

Podnikání nemusíte zahajovat s obavami, jestli jste zvládli úplně všechno podle aktuálních pravidel. Někdo to může udělat za vás! Vše se předem dobře prokonzultuje a posléze rychle realizuje tak, abyste se stali majiteli nového podniku během několika dní. Kompletní servis zahrnuje nejen osobní prokonzultování, ale také přípravu potřebné dokumentace, živnostenské oprávnění, registrace na finančním úřadu, registrování v obchodním rejstříku a notářský zápis s osobní asistencí. Pokud zvolíte službu založení firmy (s.r.o.) u profesionálů, získáte příjemnou slevu na založení společnosti s ručením omezeným. Založení s.r.o. vyjde levněji než koupě již hotové firmy. Proč? Nečekají vás následné úpravy, budete mít čistou historii bez záznamů. Obchodní rejstřík zaznamená jenom vás. Počítejte také s tím, že živnosti, práva, struktura a jméno se budou řídit pouze vašimi rozhodnutími a představami.