Potřebujete do svého skladu regály a přepravky?

Pokud chcete ve skladu nastolit pořádek, neobejdete se bez regálů a přepravek. Snadno se pak zorientujete v materiálu a výrobcích, tedy pokud zvolíte správný regálový systém. V dané oblasti se stane vaší pravou rukou společnost STORAGE CZ, která nabízí regály v mnoha variantách, a ty vám v následujících řádcích představíme.

Paletové regály

První nabízenou možností jsou paletové regály, jež slouží především k uskladnění produktů na paletách. Jednoduše s nimi potom mohou manipulovat skladníci na vysokozdvižných vozících.

Policové regály

Další variantou jsou policové regály, jejichž rozměry si přizpůsobíte vlastním potřebám a požadavkům. Výšku, šířku a také hloubku zvolíte podle toho, jaké máte prostorové možnosti ve skladu. Sami si můžete také navrhnout, jak mají být rozložené jednotlivé police, aby se vám do nich vešly všechny předměty.

Regály na pneumatiky

Jestliže máte vozový park ve své společnosti, potřebujete mít i dostatek místa pro uskladnění sezónních pneumatik. Jako ideální řešení se nabízí regály na pneumatiky, které šetří spoustu místa.

Obchodní regály

Pokud máte vlastní obchod či krámek, neobejdete se bez obchodních regálů, na nichž vystavíte nabízené zboží.

Jestliže hledáte odborníka, jenž vám vyrobí i regály na míru, podívejte se do nabídky společnosti STORAGE CZ. Přímo na jejích stránkách najdete online návrhář, pomocí kterého si sestavíte řešení přímo na míru vašim požadavkům a potřebám. Stačí zadat všechny důležité parametry a konfigurátor vám nabídne odpovídající regál.

V neposlední řadě se specialista STORAGE CZ zabývá prodejem přepravek, takže nakoupíte kompletní vybavení do svého skladu od jedné firmy. Jsou připraveny přepravky stohovací, zkosené, kovové, plastové, z kartónplastu, na maso, pečivo, lahůdky, ovoce i zeleninu.