Populární sněhově-bílé svatební oznámení

Toužíte po kouzelných sněhobílých svatebních oznámeních a hledáte způsob, jak je sladit s oblíbenými motivy? Žádný problém. Naši designéři najdou jednoduché řešení, které vám budou vyhovovat. Po dohodě s vámi připraví materiál, formát, text i samotné motivy, které vystihnou vaši představu o elegantních sněhobílých sděleních. Stačí nás oslovit, vykreslit nám svou představu a o vše ostatní se už postaráme my.

I když zima je stále daleko, populární sněhově-bílé motivy typické pro zimní návrhy svatebních oznámení jsou vyhledávány i během podzimu. Zákazníci po nich sahají v různých variantách, buď jako součást zvoleného vintage stylu, nebo jako doplněk provedení ve znamení klasiky. Možností je nekonečně mnoho a kdo si nevybere z dostupné nabídky, pro toho máme připraveny svatební oznámení na míru.

Sněhobílé provedení s prvky klasických stylů jsou při výrobě svatebních oznámení stále nejoblíbenější. Navzdory široké nabídce kolekcí v mnoha barevných variantách si mladé páry nenechávají ujít příležitost mít na svatebních oznámeních právě sněhobílé vzory v podobě symbolů, ilustrací či klasických jednoduchých pozadí ozdobených kaligrafickým textem.

Nemusíte být žádný klasik, aby vás při návrhu svatebních oznámení oslovili sněhobílé provedení. Ty se totiž hodí k různým stylem, které jsou využívány při návrhu svatebních oznámení. Designéři je uplatňují při jednoduchých návrzích i na oznámeních se složitým zpracováním oboustranných formátů s fotografiemi či ilustrovanými motivy.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz