Penzion Lido Mariánské lázně

Hledáte ubytování v Mariánských Lázních?

Pension Lido je příjemný penzion, který se nachází ve vilové čtvrti v Mariánských Lázních. Možnost ubytování je v dvoulůžkovém pokoji, vhodném i pro zamilované páry, nebo v pokoji čtyřlůžkovém. Tato nižší kapacita pokojů zajišťuje klidné prostředí pro návštěvníky. Pokoje jsou vybaveny například i chladničkou a mikrovlnkou, sociální zařízení přímo na pokojích. V areálu penzionu je pro hosty připravené soukromé parkoviště. Po předchozí domluvě je možnost zajistit dopravu z nádraží i k nádraží. Toto ubytování v Mariánských lázních ocení i sportovci – cyklisté a lyžaři zde mohou uskladnit své sportovní náčiní a případně si i vyprat.

pension Mariánské Lázně

Pension Mariánské Lázně

Cena pokoje od 350 Kč za dospělého a pro děti do 10 let se slevou je včetně lázeňských poplatků. V hezkém počasí mají hosté možnost využít grill. V blízkosti pensionu je možnost stravování, nebo můžete využít snídaní přímo od penzionu za příplatek 70 Kč.

Neváhejte a navštivte tento rodinný penzion. Mariánské lázně jsou vhodné v jakoukoli roční dobu. V letním období můžete navštívit přírodní koupaliště Lido, které se nachází 300 metrů od pensionu, či si na tamější písečné pláži zahrát beach volejbal. Mariánské Lázně jsou rájem i zimních sportů, jako je sjezdové lyžování, běh na lyžích či vyžití na ledě zimního stadionu. Věříme, že zde každý nalezne, co hledá. Ve městě jsou k dispozici tenisové kurty, krytý plavecký bazén, minigolf, squash, fitness, ale i jízdárna s krytou halou a také jedno z nejlepších golfových hřišť v ČR. Okolí města je bohaté na značené cyklotrasy, které vybízejí k zajímavým výletům na kole.