Pečujte o sebe. Vyplatí se vám to!

Jako mladé slečny jsme si myslely, že péče o pleť, natož pak o tělo je něco naprosto zbytečného. Tělo to zkrátka od nás nevyžadovalo. Jako dospělé mladé ženy bychom ale měly myslet na to, že jednou nám nebude dvacet a kůže i pleť se nebude sama regenerovat. Kromě nejrůznější kosmetiky je dobré občas zajít i k odborníkům, kteří nám pomohou s různými nedostatky. V pozdějším věku, ale i v nižším, doporučujeme navštívit Queen Studio v Hradci Králové, kde se specializují na péči o pleť, ošetření pleti a nejrůznější procedury pro každou věkovou kategorii.

Co mi mohou nabídnout?

Ať už máte nějaký zdravotní problém anebo se o sebe jen chce hezky starat, navštivte Queen Studio, kde vám na míru sestaví potřebné zákroky. Pacienti toto studio využívají především kvůli profesionálnímu přístupu, kvalitní péči a nejmodernějšímu vybavení. Například z nedalekých Pardubic, ale i z celého širokého okolí se sem lidé sjíždí, protože vědí, že se to vyplatí. Péči o pleť provádějí radiofrekvencí, díky které je použitelná jak na obličej, tak i na celé tělo. Zbavíte se vrásek, celulitidy, pleť bude hladší a vypnutá. Právě procedura radiofrekvence je ideální již v nižším věku, kdy předcházíte a zabraňujete stárnutí.

Chloupky i přebytečný tuk budou pryč

Neexistuje snad nikdo, koho by bavilo se holit každý den. A hlavně my ženy to máme poněkud náročnější na rozdíl od mužů. Na výběr je několik metod, jak se chloupků zbavit, ale mezi ty nejúčinnější patří laser a fotoepilace. Laser je asi nejznámější, avšak ne úplně ideální pro všechny a není zcela bezbolestná. Fotoepilace Hradec Králové odstraňuje chloupky pulsním nebo modrým světlem a tím pádem budete mít od chloupků navždy pokoj.

S přebytečnou váhou se dá zatočit hned několika způsoby. Pokud jste sportovní typ, nebude pro vás problém začít více cvičit a do jídelníčku zařadit více zdravé stravy. Pro ty z vás, kterým se cvičením nedaří docílit chtěného výsledku, máme řešení. Samozřejmě nadále cvičte, ale vytvarovat postavu podle vašich snů vám pomůže ultrazvuková liposukce Hradec Králové. Jedná se o neinvazivní metodu, díky které bude vaše tělo zase ve formě, a ještě předejdete vzniku celulitidy.