Oznámení na svatby pořádané venku

Nové motivy, netradiční formáty i harmonické barevné variace. To vše se stává součástí návrhů svatebních oznámení, které se zhotovují při příležitosti organizace svateb venku. Do námětů designu se zakomponúvajú nejaktuálnější motivy jako ilustrace nebo fotografie zalíbeného páru. Vzhled svatebních oznámení doplňují i láskyplné citáty a reliéfní texty.

S létem přicházejí na scénu svatby venku a k nim patří i speciální náměty svatebních oznámení. Abyste měli své oznámení hotové včas, dejte si je vyrobit už předem. Na výběr máte desítky kolekcí z naší rozmanité nabídky nebo návrhy na míru, které si jednoduše upravíte v bezplatném on-line editoru.

Příprava svateb venku je skvělou příležitostí k zapracování nových trendů ve výrobě svatebních oznámení. K slavnostem organizovaným na ranči, u jezera nebo na zahradě zámečku se hodí speciální motivy, které vystihnou atmosféru celé svatby. Mezi takové patří i náměty z bohaté nabídky našich kolekcí, ve kterých najdete klasiku, moderní eleganci i nadčasové návrhy.

Pokud vás čeká svatba venku, pak byste jí měli přizpůsobit i svatební oznámení. Výběr správného designu je jednoduchý, stačí vystihnout vkus novomanželů a atmosféru místa, kde bude slavnost probíhat. Na zámecké svatby doporučujeme klasický vintage v sněhově-bílém provedení, k svatbám při jezerech se hodí metalické odstíny a k zahradním stanem můžete zkusit netradiční formáty se zemitými barvami, které vyzvednou krásu jednoduchosti.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz