On-line objednávka svatebních oznámení v půstu

Plesová sezóna plná radosti skončila a nejbližší týdny bude kalendáři vládnout tiché a klidné období půstu. Ne všichni však dodržují naše staré tradiční zvyky a vyhýbají se organizaci svateb v této části roku. Pokud do této skupiny patříte také, pak jsou nové trendy v tvorbě svatebních oznámení určené na svatby v půstu právě pro vás.

Svatby v postní době jsou často doprovázeny svérázným stylem výzdoby. Jinak to není ani při tvorbě svatebních oznámení, kde je výsledný design přizpůsobován období na přelomu zimy a jara. Při návrzích se tak využívají klasické motivy s nadvládou neutrálních barevných odstínů. Design zvýrazňují i různé matné materiály použité při tisku svatebních oznámení, které se stávají exkluzivním doplňkem při přípravě postních svateb.

Pro aktuální období půstu je typické, že počet svateb je minimální. Přesto jsme vám s výrobou svatebních oznámení k dispozici neustále, takže v případě zájmu o objednávku svatebních oznámení nás kdykoliv oslovte. Máme pro vás širokou nabídku kolekcí, kde si návrh vystihující vaši představu dokáže vybrat každý bez ohledu na to, zda chystáte svatbu během půstu nebo v kterémkoli jiném období.

Při výrobě svatebních oznámení myslíme i na ty, kteří si řeknou své ano během půstu. Tomu přizpůsobíme i jejich výsledný design, který budou charakterizovat různé jarní prvky. Návrh si můžete vybrat buď z dostupných kolekcí na našem webu, nebo nám předložte ten vlastní, díky kterému vám zhotovíme svatební oznámení na míru.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz