Objednávka svatebních tiskovin

Výroba svatebních tiskovin, to nejsou jen svatební oznámení. Designéři se v rámci jejich tvorby věnují dalším doplňkem pomáhajícím při organizaci velké slavnosti. Zákazníci využívají zejména objednávku jmenovek na svatební stůl a etikety na svatební víno, bez kterých se dnes připravuje jen málokterá svatba.

Při přípravě svatby může o zážitku ze slavnostní atmosféry rozhodnout každý detail. Třeba i vzhled jmenovek na svatebním stole či etikety na víno. Právě tyto tiskoviny se spolu se svatebními oznámeními starají o pohodlí a dobrý pocit pozvaných. No k tomu potřebujete design s originálním motivem a přívětivým textem, který vám bez problémů připraví naši designéři.

Výroba svatebních oznámení je při organizaci svateb samozřejmostí. Zákazníci však stále častěji vyhledávají propracované grafické návrhy od renomovaných designérů i při objednávce dalších svatebních tiskovin. Většinou jde o etikety na svatební víno a jmenovky zvoucí hosty k svatebnímu stolu. Ty spolu se svatebními sděleními tvoří celou sadu tiskovin, které se postarají o doplnění výzdoby.

Pokud si objednáváte několik druhů svatebních tiskovin najednou, můžete využít příležitost mít je zhotovené ve stejném stylu. Naši designéři vám totiž připraví návrh na míru, který vám nabídne exkluzivní design vytvořený ve stejném duchu pro všechny zvolené tiskoviny. Ať už jde o svatební oznámení, zasedací pořádek, jmenovky na svatební stůl či etikety na láhev, charakter jednotlivých návrhů může ladit a vytvářet tak symbiózu se zbylou výzdobou.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz