Novoroční barevné hity na svatebních oznámeních

Snoubenci, kteří si chtějí říci své ano v tomto roce, mají při přípravě svatby možnost vybrat si z více originálních trendů. Platí to i v oblasti tvorby svatebních oznámení, v níž na scénu každoročně přicházejí nové trendy. Jinak to nebude ani v tomto roce, protože designéři budou opět zaměřovat pozornost na výběr nových motivů, materiálů a barevných kombinací.

V novém roce nebude o aktuální designérské trendy ve výrobě svatebních oznámení nouze. Jejich tvůrci se opět pokusí přijít s více novými prvky, které oživí celkový vzhled. Hned v úvodu roku se do hry dostaly nové barevné odstíny a na řadu přijdou netradiční formáty, například oboustranné. Velký návrat hlásí kaligraficky zdobené písmo a pozornost si znovu vyžádají ilustrace nebo fotografie zakomponované do designu.

V rámci příchodu novoročních trendů do výroby svatebních oznámení si mohou zákazníci vybrat z několika aktuálních barevných hitů. Dominantní bílá bude nadále využívána při různých návrzích, ale stále více s kombinacemi dalších odstínů. Pozornost se zaměří na luxusní metalické barvy i netradiční ultrafialovou, která je oficiální barvou roku 2018. Na scénu však přijdou i neutrálnější béžové a kávové odstíny pro milovníky klasiky.

Výrobu svatebních oznámení budou v následujících měsících obohacovat nové techniky a nové motivy. Do hry vstoupí trendy plné originálních vzorů, netradiční kombinace barev i speciální grafické metody využívané při tvorbě návrhů. Svatební oznámení se tak opět posunou na vyšší úroveň a novomanželům přinesou pořádnou dávku inovace, která jim zajistí nezapomenutelný zážitek z jedinečné svatební slavnosti.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz