Nevíte co s volným časem, inspirujte se na www.perzeo.cz

Milí zákazníci,

dovolte mi, abych vám představil náš e-shop www.perzeo.cz. Filozofií našeho e-shopu je, aby se stal oblíbeným místem zákazníka, který zde nalezne vše potřebné napříč různým sortimentem za rozumnou cenu a v patřičné kvalitě. Dbáme na to, aby jste po nákupu v našem obchodě byli na sto procent spokojení, proto se snažíme poskytnout zákazníkovi maximální servis, většinu zboží, což znamená 99 % máme skladem a jsme připraveni okamžitě po objednání dodat tak, že zboží u vás je do 48 hodin. Samozřejmostí je proklientský přístup, takže se nebojte využít jakýhkoliv možností komunikace s námi, ať už přes mail nebo telefonicky, jsme tady pro vás a rádi poradíme.

Jak již bylo řečeno, na naších stránkách www.perzeo.cz naleznete různé zboží, dovolte mi, abych vám dal pát tipů k nákupu. Jelikož náš e-shop nabízí přes 6 tisíc položek, výrobky jsme pro lepší orientaci  rozdělili do 4 základních kategorií  hobby a koníčky, sport, potřeby pro domácnost, zahradní vybavení  a samozřejmě spousty podkategorií. Dovolte, abych vám dnes představil  kategorii – hobby a koníčky, kde  naleznete spoustu zajímavého zboží, které vám dokáže zpříjemnit volné chvíle. I když většina z nás jsme už „dospěláci“, většina z nás má v sobě hravého a soutěživého ducha. V této kategorii můžete nakoupit přes zabávné drobné stolní hry jako je společenská žertovná hra Tic-tac-toe, stolní mini fotbálek. Nebo co takhle pořídit stůl tzv. 15 v 1, tento multifunkční herní stůl umožňuje si zahrát dle libosti například stolní hokej, kulečník, bowling, kostky, curling, dámu a spoustu dalších her, tady již není prostor se nudit.

Nyní se však přesuňme do prostředí Las Vegas, z kterého sálá vůně peněz, hazardu a napětí. I vy si můžete se svými přáteli klidně doma v bytě či domě vytvořit správnou atmosféru pokerového klubu. Stačí jen pořídit v našem obchodě kompletní poker set, včetně karet, žetónů a k tomu samozřejmě je potřeba pokerová podložka nebo nejlépe celý pokerový stůl. Výběř a sortiment v našem obchodě na tuto karetní hru je široký, pak již stačí nastudovat pravidla hry Texas Hold´en díky poker knize, kterou taky najdete v našem e-shopu. Pak nahodit správný poker face a užít si zábavných chvilek a obrat o žetony své přátele. Hra má být zábavou a né starostí. Co si budeme povídat, né každý z nás je kvalitní karbaník, proč si to neusnadnit a nekoupit si míchačku karet a nebo spoustu jiných vychytávek jako je podávačka karet, drop box či zásobník žetonů.

Nenuďte se, navštivte www.perzeo,cz.