Nejoblíbenější motivy svatebních oznámení

Připravujete svatbu a chystáte se na výrobu svatebních oznámení? Toužíte po výběru atraktivních motivů, které jim dodají eleganci a splní praktické nároky? Pak si můžete vybrat z návrhů, jejichž součástí jsou nejoblíbenější letošní motivy. Možností je nekonečně mnoho, stačí najít ty správné kombinace barev a tvarů s materiály a nechat si zhotovit něco trendové.

Trendy ve výrobě svatebních oznámení se neustále mění. I tento rok se do popředí dostalo několik vybraných motiv, které jsou zákazníky nejčastěji vyhledávané. Mezi ty nejoblíbenější patří návrhy s fotografiemi novomanželů, vtipné ilustrace či kreativní květinové vzory, ale to je jen zlomkem toho, co je momentálně nejžádanější.

Kdo zatoužil po svatebních oznámeních s trendovými motivy, ten si může vybrat z bohaté nabídky. Mezi ty nejoblíbenější patří motivy v různých stylech od klasického vintage po moderní animované vzory. Dost populární jsou i nadčasové provedení zakomponované na svatební oznámení v netradičních formátech zhotovovány speciálními technikami, takže na výběr toho máte víc než dost.

Atraktivní barvy roku kombinované s netradičními motivy a to vše na speciálních kreativních papírech. I takto mohou vypadat svatební oznámení, které si získávají pozornost většiny zákazníků. Ti jeví zájem o vše netradiční, díky čemuž se mezi nejoblíbenější letošní návrhy dostali hlavně neobvyklé variace barev a tvarů.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz