Nejnovější kolekce svatebních oznámení

Kdo neokusí, ten nepozná. Poznejte svět LarisDesign – svět, ve kterém nejsou hranice a kde je design uměním hladicím vaše srdce. Zamilované motivy, vroucně texty, emotivní obrázky, to vše je základem naší práce při návrzích a následné výrobě svatebních oznámení, které jsou určeny pro novomanžele všech věkových kategorií.

Tvorba svatebních oznámení v LarisDesign sází na originalitu, kreativitu a rozmanitost. I proto našim zákazníkům nabízíme mnoho aktuálních kolekcí, ve kterých si budou moci vybrat oblíbený návrh vystihující jejich požadavky. Každá z kolekcí odráží současné trendy a splňuje nároky na nadčasový design, se kterým budou vaše svatební oznámení elegantním a praktickým doplňkem každé velké slavnosti.

Klasika nebo moderna, rozmanitost nebo monotónnost, jednoduchost nebo propracované provedení. V aktuální nabídce našich kolekcí svatebních oznámení najdete vše, co si jen dokážete představit. Při výrobě se totiž přizpůsobujeme požadavkům širokého spektra zákazníků, abychom ulahodily každému.

Při výběru svatebních oznámení od nás si určitě najdete ten správný návrh. V pestré nabídce kolekcí máme různé motivy převedeny v klasickém i moderním stylu. Pokud by vám nestačila ani taková široká nabídka, můžete vyzkoušet náš bezplatný on-line editor. V něm si jednoduše upravíte návrh podle svých vlastních představ a my vám ho následně už jen převedeme do finální podoby.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz