Nabídky na půjčky se na vás dnes hrnou takřka ze všech stran. Jenže jakmile máte špatnou bonitu, případně jste třeba v registru dlužníků, banky vás okamžitě odmítnou. Naštěstí zde existují i jiné alternativy. Poměrně solidním řešením mohou být nebankovní úvěry.
Jak najít vhodného poskytovatele nebankovních úvěrů?
Nebankovní půjčky a úvěry jsou zpravidla dostupné i pro lidi a podnikatele, kteří v bankách nemají šanci uspět. Jenže je třeba mít se na pozoru. Všímat si musíte hlavně úrokových sazeb, různých skrytých poplatků, ale také způsobu zajištění úvěru.
Když už si tedy sjednáváte nebankovní úvěr, vybírejte skutečně pečlivě společnost, jež vám peníze poskytne. V první řadě je praktické si o daném poskytovateli zjistit co nejvíce informací. Solventní firma má mít kvalitní webovou prezentaci, měla by vám být ihned k dispozici. Vždy si zjistěte, zda je ve smlouvě vše tak, jak má být, aby vám pak nehrozily ony zmíněné skryté poplatky a vysoké platby za každé, byť minimální zpoždění se splácením.
Nebankovní Finance a její nabídky úvěrů
Se zajímavými nabídkami přichází společnost Nebankovní Finance. Ta nabízí kupříkladu úvěr na podnikatelský záměr. Máte-li dobrý nápad a chcete s ním vstoupit do podnikatelského sektoru, možná vám chybějí potřebné peníze na rozjezd. Banka vám nemusí důvěřovat, ovšem zmíněná nebankovní instituce vám peníze dá, aniž byste museli prokazovat konkrétní detaily, nač finanční prostředky využijete. Stačí pouze ručit nemovitostí. Splatnost může být až 30 let, takže se nemusíte strachovat, že po vás peníze budou chtít už za pár týdnů zpět.
Pro fyzické osoby se pak dá použít nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí. Podmínky jsou zde prakticky totožné jako v případě podnikatelského úvěru. Opět ručíte nemovitostí, přičemž díky tomu lze získat vysoký obnos peněz. Nemáte-li vlastní nemovitost, lze po dohodě ručit nemovitostí třetí osoby. Ta s tím samozřejmě musí být seznámena.
Cílem společnosti Nebankovní Finance je pomoci lidem v nesnázích a ozdravit jejich finance tak, aby se co nejdříve mohli vrátit do bankovního sektoru. Jakmile totiž získáte zpět ztracenou bonitu, banky vás opět rády přijmou a nabídnou vám atraktivní úvěry s nižšími úrokovými sazbami.