Návrhy luxusních svatebních oznámení

Naši pestrou nabídku svatebních oznámení doplňují i různé luxusní návrhy, které se ideálně hodí k vaší svatební výzdobě. Každý z těchto návrhů je obohacen o pár designových prvků typických pro vzhled svatebních oznámení zobrazující přepych a noblesu. Součástí designu se tak stávají odstíny metalických barev, netradiční formáty, zaoblené rohy či reliéfní zdobené písmo, které dodávají svatebním oznámením požadovanou vrcholovou úroveň.

Zákazníci, kteří si při přípravě svatby potrpí na luxus, mají možnost lahodit svému vkusu i při výrobě svatebních oznámení. Tým našich designérů jim totiž nabízí příležitost nechat si zhotovit luxusní svatební oznámení na míru nebo si vybrat kteroukoli z nabízených kolekcí v našem seznamu. V obou případech se postaráme o nadstandardní design a rychlou výrobu s následným expresním doručením objednávky přímo k vám domů.

V rámci výroby svatebních oznámení v LarisDesign vám nabízíme možnost vybrat si hned z několika aktuálních kolekcí. Patří k nim i svatební oznámení s luxusním designem, které jsou vhodné pro různé skupiny novomanžele. V případě zájmu si můžete objednat i luxusní svatební oznámení na míru, které přizpůsobíme vašim konkrétním požadavkům.

Svatební oznámení na míru vám dokážeme vyrobit i v případě volby luxusního designu. Pokud máte konkrétní představu o výsledném vzhledu, stačí nám ji předložit a my vám už váš návrh upravíme přesně podle požadavků. Svatební oznámení vám následně doručíme v požadovaném počtu kusů na zvolenou adresu, aby ste je měli doma včas před začátkem svatby.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz