Návrhy květnových svatebních oznámení

Květen – lásky čas, no nejen to. Je rovněž časem pestrých barev a svěžího designu. S tím se pojí i návrhy svatebních oznámení zhotovených u příležitosti romantických květnových svateb. Designéři je připravují s dávkou vkusnosti, jaká k tomuto měsíci určitě patří. Jejich návrhy přinášejí spojení teplých barev, květinových motivů i citátů o lásce a štěstí.

Květen je již tradičně obdobím, během kterého se pořádají i svatby venku. Tomu je třeba přizpůsobit vzhled svatebních oznámení, které se postarají o hojnou účast na slavnosti. Bez ohledu na to, zda půjde o svatbu na ranči, u jezera nebo v historickém kostele, design vašich oznámení by měl odrážet romantickou květnovou atmosféru plnou květinových motivů, hřejivých barev a zamilovaných textů.

Ne náhodou se o květnu mluví jako o měsíci lásky a romantiky. Kvetoucí květiny, pestrobarevné plody země a jasná modrá obloha, to vše je příkladem živosti barev jednoho z nejkrásnějších období roku. V rytmu této pestrosti si můžete dát zhotovit i svatební oznámení, které vám usnadní a v duchu typické květnové rozmanitosti zároveň zpříjemní přípravy na svatbu.

Možnosti designérů připravujících originální návrhy svatebních oznámení jsou v květnu vždy bohaté. Atmosféra tohoto romantického měsíce v nich probouzí fantazii spojenou s hledáním nových motivů od výmyslu světa. Ty se v kombinaci s pokrokovými grafickými technikami převedou do poutavé podoby a sladí se zbytkem návrhu, aby mohli spolu vytvářet elegantní svatební oznámení.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz