Nanotechnologie dokáže nevídané věci

Nanotechnologii zná stále více lidí. Tato inovativní technologie zkoumá věci na atomární úrovni. Produkty vyrobené na bázi této technologie dokáží nevídané věci. Jsou schopny změnit vlastnosti povrchů a dodat těmto povrchů zcela nové vlastnosti.

Nano produkty lze ošetřit mnoho povrchů. Může jít o sklo, keramiku, lakovaný povrch, plast, chrom, nerez, textil, dřevo, kámen, pórovité povrchy a mnoho jiných. Všechny tyto povrchy mohou získat zcela nové a jedinečné vlastnosti.


Po nanesení nano produktu se na povrchu vytvoří velmi tenká vrstva, která zabezpečí hydrofobii, oleofobii a nepřilnavost nečistot. Ošetřený povrch je UV-stabilní a získá efekt lehkého čištění. To znamená, že na následné čištění povrchu vám bude stačit čistá voda nebo mokrý hadr bez použití čisticích prostředků.

Inovativní nano produkty najdete v e-shopu společnosti NanoProm. Zde se můžete dozvědět více o samotné nanotechnologii, projít si nabídku nano produktů a vybrat si ten správný pro vaše potřeby. Vstupte do světa nanotechnologie a užívejte si její výhody.