Na co mít spoustu batohů? Pořiďte si jeden pořádný modulární batoh s páteřákem

Lidé pomalu začínají zjišťovat, že je lepší koupit si jednu pořádnou věc, raději dražší a promyšlenější, než utrácet za spoustu nekvalitních produktů. Stejný princip se dá uplatnit i u batohů. Proč mít doma jeden malý, jeden velký, další na kolo, jiný na túry? Kupte si místo nich jeden modulární batoh.

S nápadem modulárního batohu přišli tvůrci singltreků v České republice, kteří provozují bajkshop eshop.singltrek.cz. Rozhodně to však neznamená, že by byl jejich sportovní batoh určen pouze na kolo.

Outdoor batoh jako parťák pro vaše sporty

Lyžujete, snowboardujete, jezdíte na kole, chodíte na túry? Na všechny tyhle sporty by se vám možná hodil dobrý batoh. Ideálně by mělo jít o batoh s páteřákem, kterému nevadí déšť a má dostatečný objem. V bajkshopu Singltrek mysleli na všechno, a kromě páteřáku mají jejich modulární batohy také možnost vložení vodního vaku, kapsu na telefon, integrovanou pláštěnku, doplňkové kapsy na brýle, telefon a mnoho dalšího.

Na batozích Prism z bajkshopu Singltrek spolupracovali nejen bajkeři, ale také třeba lyžaři a skialpinisté. Právě proto si na batoh uchytíte také hůlky, cepíny, helmy, sněhové lyže, spací pytel apod. Prostě si je přizpůsobíte tomu, co na svůj sport potřebujete.

Kupte si díly na modulární batohy

Batoh na kolo může být obvykle menší. Batoh na túru naopak raději větší. Právě proto se vyplatí koupit si zádový díl (spolu s odstranitelným chráničem zad) a k němu si nakoupit batohové kapsy a dle potřeby je měnit. Zvlášť se dá dokoupit třeba i držák na přilbu. Nemusíte rovnou investovat spoustu peněz do kvalitního batohu, místo toho investujete postupně podle toho, co zrovna potřebujete.

Aktuálně existují batohové kapsy Prism o objemu 11 l, 18 l, 25 l a 22 l a samozřejmě je možné koupit rovnou celý set. Zkrátka nepřijdou ani dámy, batohy jsou unisex.