Myslete na životní prostředí. Používejte bio nádobí

Pokud patříte mezi ekologicky smýšlející jedince, s největší pravděpodobností minimálně využíváte plastové obaly. V okamžiku, kdy začnete plánovat oslavu či jakoukoliv společenskou akci, ale nechcete používat klasické nádobí, se kterým byste si jen přidělali práci a starosti, není nic jednoduššího než použít plastový talíř či příbor. Opravdu však musí být jednorázové nádobí vyrobené z plastu? Určitě ne. Stačí se poohlédnout a zjistíte, že se tento druh produktu vyrábí i z ekologických materiálů.

Bio nádobí hraje momentálně prim

Stále si vaše okolí myslí, že plast je nenahraditelný? Připravte oslavu narozenin, aniž byste použili jediný kousek plastu. Pomůže vám s tím společnost Jarico, která na tuzemském trhu působí od roku 1994. Specializuje se na výrobu obalových materiálů, čisticích a také hygienických potřeb. Stejně jako většina společností, tak i Jarico se přidává do skupiny těch, které se snaží ohlížet se na životní prostředí planety. Právě z tohoto důvodu začala prodávat bio nádobí, které je vyrobeno z biologicky odbouratelných materiálů. Přestože se nějaký kelímek zapomene v přírodě, nic tomu nevadí, neboť se poměrně rychle rozloží.

Z jakých materiálů se bio nádobí vyrábí?

Ekologických materiálů existuje celá řada, ovšem ne všechny jsou ideální pro výrobu nádobí a příborů. V tomto sektoru se používají především cukrová třtina, bambus, dřevo a bio plast. Samozřejmostí je jejich zdravotní nezávadnost.

Jestliže tedy hledáte bio příbory – jarico.cz vám nabídne spoustu variant. V portfoliu narazíte na lžičky, vidličky i nože. Stejně tak nechybí míchátka, kelímky, misky a spoustu dalšího. Sortiment je široký a vybere si i náročnější zákazník. Tak neváhejte a objednejte si bio nádobí a příbory, abyste se mohli pustit do příprav bujarého večírku.