Moto doplňky

Patříte k profesionálním nebo hobby jezdcům MX, enduro nebo snad jiným kategoriím, které spadají pod motocyklový sport? Zda ano, zajisté jste se již dozvěděli o firmě Ufo plast, která úzce souvísí právě s motorsportem. Rovněž i firma Progrip. Oba podniky dodávají svým zákazníkům velmi kvalitní motocyklové součástky, doplňky, vybavení i chrániče.
Výrobky firmy Ufoplast se dováží z Itálie, kde se několik odborníků stará o to, aby vznikaly jedny z nejlepších chráničů a vybavení na světě. Bezpečnost je přeci pro všechny závodníky, ať už profesionální či hobby, rozhodující . Rovněž tak se Ufo plast soustředí na výrobu přileb, které jsou samozřejmě nedílnou součástí káždého jezdce. Dále jsou dostupné na trhu i rukavice, chrániče,boty a mnoho ostatního příslušenství, které by jezdec MX, endura apod. měl mít.
Firma Progrip se zaměřuje stejně tak na výrobu doplňků a nejrůznějšího příslušenství, potřebné k MX, enduro, čtyřkolkám, ale také i silničním motocyklům a dalším skupinám . V rozšířené nabídce můžete najít například různé typy a barevné kombinace rukojetí, přileb, brýlí, a také samozřejmě i příslušenství k brýlím. Rovněž nabízí moto oblečení a oblečení pro volný čas, poté také chrániče, které jsou při tomto sportu velmi důležité . Progrip má co nabídnout i z rozsáhlého sortimentu doplňků jak pro jezdce, tak pro motocykl. Jedná se především o špunty, kryty rukojetí, karbonové kryty předních vidlic, reflexní pásky na ráfek v mnohých barvách a mnoha ostatního příslušenství.