Matrace a zdravotní matrace

Matrace z kvalitního materiálu je hlavním předpokladem kvalitního a osvěžujícího spánku, díky kterému se každé ráno probudíte odpočatí a svěží.Na trhu existuje nepřeberné množství různých typů matrací a zákazníci často tápou, kterou matraci zvolit.Kvalita za příznivou cenu je náš hlavní požadavek na matrace do postele.

Kvalitní matrace

Vývoj matrací jde velkým tempem dopředu, vyvinuty byly nové materiály k výrobě matrací a také ceny jsou příznivější navíc dnes můžete matrace používat na motorové rošty. V dnešní době koupíte kvalitní matrace za mnohem nižší cenu než například před 10 lety. Pokud si nejste jisti s výběrem matrace do manželské postele, můžete navštívit náš výdejní sklad na adrese: Praha 10 – Záběhlice, Žirovnická 2389, kde máme matrace a lamelové rošty vystavené a připravené k vyzkoušení, ale také matrace skladem pro okamžitý nákup. Pro různé dotazy ohledně volby vhodné matrace nás také můžete kontaktovat na telefonech 605 900 100 a 212 230 111. Matrace do postele prodáváme již řadu let, máme řadu spokojených zákazníků, matrace které prodáváme podrobně známe, takže i vám jistě dobře s výběrem matrace poradíme.

Zdravotní matrace

Zdravotní matrace jsou nejoptimálnějším řešením pro kvalitní a zdravý spánek. V naší nabídce naleznete certifikované zdravotní matrace do postele, v široké cenové nabídce a hlavně v pestré nabídce pro každého spáče. Zdravotní matrace s označením „Klinicky testováno“ jsou zdravotní matrace, které prošly klinickým hodnocením a mohou být označené jako zdravotnický prostředek.

Rosty.cz - Matrace RELAX VISCO BIO

Zdravotní matrace jsou opatřeny kvalitními potahy i velmi moderními, výjimečnými, snímatelnými certifikovanými potahy. Zdravotní matrace drží tělo ve správné ortopedické poloze, k tomu pomáhají i lamelové rošty, které dopřávají tělu maximální uvolnění během spánku. Zdravotní matrace do postele se vyznačují vysokou kvalitou materiálu, precizním zpracováním, přizpůsobivostí tvaru těla a hlavně vhodnosti i pro alergiky. Zdravotní matrace jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky a také pro lidi, kteří trpí bolestmi zad.