Masky na oči od firmy New Dreams

Masky na oči jsou velmi prospěšné. Dávají organismu možnost lepšího odpočinku a spánku a tím daleko více pomáhají regenerovat celý organismus.  Tím, že nepropouštějí žádné světlo dopřávají vytoužený odpočinek i lidem, kteří neusnou pokud nemají tmu nebo alespoň šero. Masky na spaní, které nabízí firma New Dreams jsou švýcarské výroby a mohou se pochlubit nejen nádhernými designy, ale i zdravotními aspekty.   Masky na spaní

 

 

Kolekce luxusních masek na spaní

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DAYDREAM from marylin

 

Jednou z nich je maska Daydream from Marylin, která rozhodně upoutá  krásou slavné Marylin Monroe. V kombinaci černé a bílé barvy se tato maska hodí k velké většině nočních úborů a díky svému vzezření se jen tak neokouká. Tato maska, ale nepůsobí pouze jako „dodavatel“ tmy. Do postranní kapsy v masce můžeme vložit nachlazený polštářek, který je vždy přibalen u masky. Tím nám vznikne úžasný chladivý a uklidňující obklad na unavené či nateklé oči.

 

DAYDREAM skin care flower bluePokud máme radši decentnější elegantní vzor můžeme zvolit například masku Flowers Blue. Tato maska na oči má jako podklad jemnou světlomodrou barvu doplněnou o krásnou výšivku v bílé barvě. Opět ale nabízí něco navíc. V této masce jsou obsaženy retinol a ceramidy. Tyto látky stimulují pokožku produkovat vlastní kolagen. Díky tomuto efektu dochází k omlazování očního okolí. Samozřejmě i u této masky na spaní je přibalen chladivý polštářek Cool pack, který je možno nachlazený vložit do postranní kapsy v masce a unavené oči tak uklidnit.

DAYDREAM Wellness set BLACK 3

 

DAYDREAM coolpackPokud chceme udělat radost můžeme zvolit set Wellness, který se dodává v krásném balení, a který obsahuje kvalitní krční polštářek, který je naplněn levandulí a pohankou což je jak příjemné na dotek tak pro náš čich. V balení s krčním polštářkem najdeme i krásnou masku Ornament, která má krásný a luxusní  dezén. To však není vše. Již zmíněný krční polštářek ve tvaru podkovy můžeme nahřát v mikrovlnné troubě a změnit ho tak na hřejivý obklad krku. Což může pomoci například při zablokované páteři.  I v tomto balení naleznete chladivý polštářek Cool pack.

 

 

Toto je jen malé množství masek na spaní, které firma New Dreams nabízí na svých stránkách www.newdreams kde je možné je objednat.  Zakoupit je také můžete v kamenném obchodě na ulici Janovského 5 v Praze 7, tel.: 266.71.20.16.

Přejeme příjemný nákup