Listopadové svatební oznámení plné nápadů

Chystáte listopadovou svatbu? Přitahuje vás atmosféra tohoto podzimního měsíce? Pak nezapomeňte využít jeho energii při výrobě svatebních oznámení. Ty mohou být převedeny v různých návrzích, které odrážejí podzimní rozmanitost a melancholii listopadu. Využít můžete buď vlastní nápady, nebo výběr z nabízených kolekcí, které vám zajistí stylový a kreativní design.

S příchodem adventního období se na jistý čas omezí organizace svatebních slavností. Pokud chtějí novomanželé stihnout svatbu ještě před jeho začátkem, poslední možností je uzavřít sňatek v listopadu. Právě tento měsíc nabízí šanci obohatit si sňatek nádhernými svatebními oznámeními s podzimní tématikou. Stačí si vybrat z našich nabízených kolekcí a nechat svatební oznámení zazářit v nejelegantnější listopadovém provedení.

Listopad je v rámci přípravy svatby mylně považován za měsíc omezených možností. Spíše naopak, protože podzim je plná originálních nápadů, co se následně promítá i do tvorby svatebních oznámení. Ty se zhotovují v rozmanitých provedeních s aktuálními motivy, které jsou doplněny různými dekorativními texty. Využívají se i netradiční formáty nebo speciální kreativní papíry zkrášlující celkový vzhled svatebních oznámení.

Listopadová atmosféra nepatří k těm nejveselejší a nejharmoničtějším, no to není důvod k odkládání svatebního dne. S tím souvisí i příprava svatebních oznámení, které jsou jednou z neodmyslitelných součástí této velké události. Aby však ladili s podzimním obdobím, design se musí přizpůsobit atmosféře tohoto měsíce po všech stránkách.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz