Letní trendy na svatebních oznámeních

Teplo, voda, sluneční paprsky a kopec dobré nálady. To vše patří k letu a s ním i k letním svatbám, jejichž neodmyslitelnou součástí jsou i svatební oznámení navrhované v rytmu nejžhavějších trendů. Zákazníci, kteří si řeknou své ano na pláži, v rozkvetlé zahradě nebo pod párty stanem, se tak mohou těšit na originální motivy plné svěžích letních barev a vzorů.

Letní sezóna je tu a s ní se kalendář svateb přehoupol do svého nejsilnějšího období. Se stoupajícím počtem organizovaných slavností přibývají i zakázky na výrobu svatebních oznámení, jejichž design je inspirován aktuálními letními trendy. Do hry vstupují hřejivé barvy a inspirativní přírodní motivy obohacené o vroucně a láskyplné citáty.

Svěží a hřejivé léto je ideálním obdobím na hledání nové inspirace. Designéři, kteří se starají o návrhy svatebních oznámení, se právě před začátkem léta věnují tvorbě nových trendů. Ty spojují nejnovější grafické techniky vedoucí k výrobě svatebních oznámení na míru, které ulahodí vašemu vkusu a přinesou designu požadované kombinace barev a vzorů.

Pokud vás jeden z nejkrásnějších dnů v životě čeká v létě, pak byste měli myslet i na svatební oznámení s letními motivy. Mezi ty nejoblíbenější patří květinové a přírodní vzory, ale neméně populárními jsou jednoduché vintage náměty nebo luxusní motivy s metalickými barvami. Originální design jednotlivých motivů doplňují i formáty v netradičních tvarech zhotovené na kreativních papírech, které dodají designu svatebních oznámení lepší šmrnc.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz