Kvalitní oblečení je na pracovišti nutností více než kde jinde

V zaměstnání velmi záleží na správném oblečení. Pokud člověk pracuje v kanceláři, až tolik na tom nesejde. Nicméně jakmile vykonává povolání, při němž se pohybuje venku, v továrně, ve skladě či výrobních prostorách, jde o úplně něco jiného. Odpovídající oděv je nutností nehledě na cenu.

Kvalitní pracovní oděv stojí pochopitelně více než obyčejné triko a montérky. Také toho dokáže víc nabídnout.

Spolehlivá ochrana před všemi nástrahami prostředí

V každém zaměstnání je zapotřebí trochu jiný oděv. Univerzální montérky se hodí do mnoha dílen a továren, nicméně existuje celá řada specifických oblastí. Například v gastro oboru je zapotřebí být oblečený v bílém a nosit pokrývku hlavy, aby se zamezilo vypadávání vlasů. Při práci s toxickými látkami, pevnými částicemi a vodními aerosoly, jež by se mohly dostat do dýchacích cest, je nezbytné nosit masky. Svářeči musí mít svářečské kukly a tak by se dalo pokračovat ještě dlouho. Podívejte se na ochranné pracovní prostředky – celar.cz a udělejte si představu, kolik specifického vybavení se prodává.

Nejlepší je nakupovat hromadně pro všechny zaměstnance

Různí zaměstnavatelé řeší ochranné pracovní prostředky a oděvy různými způsoby. Nejlepší však jednoznačně je nakupovat jako firma. Při větším odběru je většinou možné dosáhnout na zajímavé slevy. Někteří prodejci pak nabízí ještě další výhody. Například při nákupu pracovních oděvů a pomůcek na https://www.celar.cz/ si zároveň splníte jednu zákonnou povinnost. Možná víte, že každý zaměstnavatel s více než 25 zaměstnanci musí zaměstnávat občany se zdravotním pojištěním, nebo odebírat zboží či služby od firmy, která jich zaměstnává více než 50 %. Celar se mezi takové řadí. Dále vám nabídne označení oděvů logem i zapůjčení vzorků, abyste si udělali lepší představu, jakou potřebujete velikost nebo pro jakou ze dvou variant se rozhodnout.