Krásné pláže ostrova Lefkada

Rádi byste prožili letošní dovolenou na řeckých ostrovech, ale nemáte rádi hromadné cesty autobusem nebo se bojíte létat? Pak je pro vás tím pravým místem ostrov Lefkada, který je s pevninou propojen zvedacím mostem, a je tudíž pohodlně dostupný vlastním autem. Rozhodnete- li se pro dovolenou na Lefkadě, můžete se těšit na průzračné moře, které je díky vápencovému podloží ostrova velmi čisté, hornatý povrch pokrytý bujnou zelenou vegetací, stejně jako na moderní letoviska s krásnými plážemi a malebná přístavní města, v nichž poznáte pravý kulturní život řeckých ostrovů.

Lefkada je synonymem pro dovolenou plnou nevšedních zážitků a krás Řecka, které vás naprosto uchvátí, a vy si budete přát, aby vaše dovolená v tomto slunném ráji nikdy neskončila. Lefkada je, díky rozmanitému charakteru svých letovisek, místem, kde může prožít spokojenou dovolenou opravdu každý. Ať už hledáte zábavu, sport i relaxaci, dovolená na Lefkadě je výbornou volbou! Zajímá- li vás aktuální nabídka zájezdů na Lefkadu, včetně last minute zájezdy Lefkada, slev či jiných slevových akcí, pak navštivte stránky cestovní agentury New Travel.cz, kde naleznete všechny potřebné informace na jednom místě.

Nejkrásnější pláže Lefkady

Je velmi těžké říci, které pláže Lefkady jsou ty nejkrásnější, protože každému vyhovuje něco jiného. Někdo dává přednost mírně se svažujícím a klidným plážím, zatímco někdo jiný může považovat za nejlepší pláže, ty s rušným životem a zábavou v plném proudu. Každopádně patří pláže ostrova Lefkada k těm nejlepším v Řecku a my jsme si pro vás připravili výběr několika nejmalebnějších.

První z nich je Agios Ioannis s výbornými podmínkami pro vodní sporty a krásným okolním, další je Kathisma vyznačující se výbornou nabídkou služeb, Perkoulia, na níž si vychutnáte nejen báječný odpočinek, ale také všechny krásy zdejší přírody, Vassiliki vhodná zejména pro milovníky surfování a na konec pláž Egremni ležící trochu stranou, díky čemuž je skvělým místem pro ničím nerušené koupání či opalování.

Nejnavštěvovanější letoviska Lefkady

Pokud se rozhodnete prožít svou dovolenou na Lefkadě, pak vám jistě přijde vhod několik tipů na vhodná letoviska. Mezi nejnavštěvovanější letoviska Lefkady patří letoviska Nidri, Vassiliki, Nikiana Ligia a Agios Nikitas. Všechna tato letoviska nabízejí kvalitní ubytování v hotelu či apartmánu, záleží jen na vašem výběru, širokou nabídku služeb a samozřejmostí jsou také fakultativní výlety, s nimiž můžete poznat zblízka nejen Lefkadu, ale také blízká místa na pevnině či okolní ostrovy.