Kde strávit letošní dovolenou? S plnou náručí vás přivítají na jižní Moravě!

Moravané jsou pověstní svou vřelou povahou a pohostinností. Proč ji tedy nevyužít? Dovolená na jižní Moravě může být nezapomenutelná. A kam se vydat?

Moravské Toskánsko, touto přezdívkou se jižní Morava může pochlubit. A právem! Najdete tu krásné zámky, dechberoucí přírodu a spoustu cyklostezek. A k tomu samozřejmě skvělé víno, které na jižní Moravě teče proudem. Tamní vinné sklípky jsou vyhlášené. Stejně jako jižní Morava samotná. Víte třeba, že toto místo se řadí mezi padesátku nejkrásnějších míst na světě? Tamní krajinu tedy doslova a do písmene obdivuje celý svět. A vy tak můžete učinit spolu s ním!

Kam konkrétně vyrazit?

V malebné jihomoravské obci Pavlov, přímo v srdci Pálavských vrchů a přímo pod zříceninami hradu Děvičky se třeba nachází neméně malebný penzion Pavlov. Se samotnou obcí se váže nejenom bohatá historie, ale také silná vinařská tradice. Jak by také ne, vždyť jsme na jižní Moravě. A vy tak budete mít šanci se do této tradice aktivně zapojit. Ideálně v některém z tamních vinných sklípků, co říkáte? Zkrátka ochutnat a plnými doušky si vychutnat jedno z nejlepších vín na světě.

Odpočívejte aktivně!

Na své si však v penzionu nepřijdou jen milovníci dobrého jídla a pití. Místo je přímo stvořené i k rekreaci a odpočinku. Včetně toho aktivního. Užít si tak můžete plavbu na lodi, k zápůjčce budete mít spoustu sportovního vybavení i šlapadla.

Výlet do Rakouska? Máte možnost!

Vydat se vak budete moci i do nedalekého Rakouska. Skvělé koupání si užijete například v nedalekém Aqualandu či v lázních Laa Thaya, které jsou od Pavlova coby kamenem dohodil. A ceny ubytování? Více než příznivé. Pokoj za osobu a noc vás vyjde na necelých 600 korun. Hledáte-li proto levné ubytování Pavlov, rozhodně jste na správné adrese.