Jaký nábytek nesmí chybět v pokoji teenagera

Vybavit pokoj pro dospívajícího člověka může být docela oříšek. Ono je všechno s ním poměrně oříšek. Ještě je tak trochu dítě, ale zároveň si už pomalu osvojuje dospělé návyky. Police na hračky už nepotřebuje, ovšem manželskou postel, kde by spával se svou drahou polovičkou, ještě také ne. Co by se tedy mělo nacházet v jeho pokoji?

Pomineme teď základní výbavu, jako jsou postel, stolek a židle. Podíváme se společně spíš na zajímavější doplňky, které jsou praktické a nebudou vás stát majlant.

Sedací pytel

Sedět pořád v křesle či na židli u stolu je nepohodlné a válet se v posteli ve špinavém oblečení přes den není zrovna ideální. Právě proto si lidé dříve dávali do pokoje malé gauče a pohovky. Dnes ale jejich místo úplně vytlačují sedací pytle a vaky. Jsou moderní, snadno přenositelné a dají se dobře přizpůsobit. Do většiny z nich lze dosypávat náplň, takže můžete mít tvrdší posezení i měkké křesílko, do nějž se zaboříte s knihou. Tedy váš dospívající potomek se zaboří, i když je možné, že si k němu občas také přijdete odpočinout.

Němý sluha

Kam s oblečením, které už není čisté? Byl by hřích vracet jej zpět do skříně, ale zároveň není ještě ani dostatečně špinavé, aby našlo své místo v prádelním koši? Spousta lidí je zvyklá ho házet přes židli. Mnohem lepší je však pro tyto účely němý sluha. Vyberte takového, který má dostatečný počet věšáčků a tyček, přes něž lze přehodit oblečení.

Stojan na šaty

Možná nejde o skvělý tip pro kluka, ale pro mladou slečnu určitě. Proč schovávat všechno oblečení do skříní? Dnes je trendy postavit si do pokoje otevřený stojan na šaty, koupit sadu ramínek a své oblíbené kousky vystavovat na obdiv. Jsou tací, kteří na něj oblečení skládají dokonce podle barev.

Mimochodem všechny výše zmíněné kusy nábytku vám mohou posloužit také jako dárek, až si nebudete vědět rady, co svému dospívajícímu dítku pořídit. Zkuste se pak mrknout na nábytek Atan, v tomto e-shopu objevíte ještě více tipů, čím vylepšit pokoj nejen dospívajícího človíčka.