Jak zabránit vjezdu a parkování vozidel? Vcelku jednoduše

Už se vám stalo, že do vašeho objektu, případně na jakékoli soukromé pozemky vjížděly cizí vozy bez povolení? Určitě ano a zcela jistě dáte za pravdu i tvrzení, že pouhou domluvou celá situace řešit nešla. Stejně tak nejspíše nepomohly ani značky, jež jste nechali na dané místo nainstalovat. I proto se vyplatí zvolit moderní parkovací sloupky a zábrany, které si s tímto problémem poradí na jedničku, rychle, a navíc vás to nebude stát ani tolik peněz. Jaké varianty parkovacích sloupků a zábran jsou dnes v nabídce prodejců a kde je zakoupit? Čtěte dál, na obě otázky odpovíme.

Pevné a sklopné parkovací sloupky

Jakousi klasiku představují parkovací sloupky. Nejčastěji se volí standardní pevné, jež se zabetonují a jsou na jednom místě prakticky napořád. S jejich odstraněním se v blízkém časovém horizontu nepočítá. Až do doby nedávno minulé se jednalo o jediný typ permanentní zábrany. Dnes už ale není problém sehnat i sklopné sloupky, jež se dají v případě potřeby demontovat. K dispozici jsou jak klasické varianty, tak i takzvané motýlkové s postranním madlem.

Parkovací zábrany

Rádi byste nainstalovali něco menšího než sloupek? Pak lze využít také parkovací zábrany. Vyznačují se zcela specifickým tvarem i jednoduchým a rychlým sklopným mechanismem. Ovládat jej zvládne úplně každý. Fungují jako poněkud větší překážka, a to i pro jednostopá vozidla.

Nakupte si jednoduše online

Hledáte prodejnu, kde by takovéto sloupy, zábrany a dopravní značky prodávali? Už nemusíte, podívejte se na topznak.cz a jistě si z pestré nabídky vyberete. K mání jsou tady mimo jiné také provozní, zónové, informativní a mnohé jiné značky. Vybrat si můžete mimo jiné i dopravní zrcadla a spousty jiných příslušenství a komponentů jakkoli souvisejících s dopravou a provozem na komunikacích.