Erotické masáže v Praze – Hned několik profesionálních studií, která si zakládají na kvalitě prožitku

Naše hlavní město je nejen plné památek a turistických atrakcí, ale nabízí rovněž i plno služeb všeho druhu – erotické masáže v Praze jsou jednou z těchto služeb. Nejedná se však o eskortní služby nebo podniky nabízející klasické sexuální služby. Erotické masáže jsou populární a dostupnou relaxační procedurou, která může mít nejen uvolňující, ale i terapeutické účinky a je vyhledávána jak muži, tak ženami i páry. Co všechno si lze pod erotickou masáží představit a jaká mají pražské salóny pravidla?

Erotické masáže jsou jednotlivými studii interpretovány s odlišnostmi a moderními technikami

Po absolvování sprchy je klient odveden do pokoje, kde k masáži dochází. Samozřejmostí je čisté prostředí a příjemná relaxační atmosféra, jako při běžné masáži. Většina salónů nabízí jako základní službu klasickou erotickou masáž, která se skládá z masírování zad, rukou a nohou a také z masírování v oblasti třísel a intimních partií. K vyvrcholení při takové masáži může i nemusí dojít a masérka se zákazníkovi vždy věnuje po celý čas, který si klient zaplatil.

Ačkoliv se některé salóny drží hlavně těchto klasičtějších procedur včetně erotické masáže s lávovými kameny nebo masáže dvěma masérkami najednou, jiná studia hledají cesty, jak klientům nabídnout co nejzajímavější moderní erotické procedury, které se často inspirují v tradičních asijských nebo jiných technikách.

Mimořádně smyslná je například japonská Nuru masáž, která spočívá ve využití speciálního nuru gelu a celého těla masérky. Nejedná se tak pouze o práci rukou, ale zapojeno je celé tělo, které díky speciálnímu gelu příjemně klouže po pokožce klienta. I zde je součástí masáž intimních partií, klient poté může masérku požádat o to, aby s ním absolvovala i závěrečnou sprchu.

Na podobném principu funguje i mýdlová masáž, kdy je klient nejprve masírován za pomoci tělového peelingu, což je blahodárné jak pro svaly, tak pro pokožku a poté masérka natře sebe i klienta mýdlem a zákazníka masíruje pomocí vzniklé pěny nejen rukama, ale i svým tělem, Tento zážitek může být pro klienta umocněn pohledem na nahé tělo masérky pokryté vrstvou voňavé pěny.

Klient si může masérku vybrat, k odbourání napětí si s ní může nejprve pohovořit

Studia nabízející erotické masáže jsou v mnohých ohledech velice podobná klasickým masážním salónům. Je zde příjemné a čisté prostředí, kvalifikovaný personál i široká nabídka různých wellness procedur. Pražské salóny si zakládají na kvalitě nabízených služeb a tak se většinou jedná o sázku na jistotu. Všechny masérky musí být k této práci kvalifikované a musí znát základy fyzioterapie, aby byla celostní masáž provedena tak, jak má. Součástí erotických masáží je totiž obvykle krom intimních partií i masáž krku, zad, rukou či nohou.

Vše obvykle začíná objednávkou termínu a výběrem masérky. Jednotlivé masérky mívají na stránkách daných podniků své profily a tak si klient může vybrat tu, která je mu nejsympatičtější. Délka masáže se v jednotlivých salónech liší, záleží také na typu masáže. Například rituální tantrické procedury obvykle trvají delší dobu. Většina procedur však začíná na jedné hodině.

Klient si pak může zvolit také to, zda s ním masérka absolvuje sprchu ještě před masáží, zda bude masáž vykonávat nahá nebo v nějakém erotickém prádle. Některé salóny si zakládají na tom, aby si klient připadal co nejpříjemněji a přirozeně a tak nabízejí možnost rozhovoru s masérkou ještě před tím, než k masáži dojde.

Erotickou masáž lze věnovat i jako dárek

Jednotlivé pražské salóny nabízejí také speciální tantrické masáže, masáže za pomoci nohou, speciální masáže penisu, masáž prostaty nebo příjemné masáže za použití různých předmětů -například ptačích pírek.

Tyto procedury jsou samozřejmě určené i ženám, které tak mohou prozkoumat další úrovně své sexuality a zažít příjemné okamžiky z rukou žen, které nejlépe vědí, jak a kde se dotýkat. Výběr procedur je v jednotlivých salónech opravdu široký a vše probíhá na zcela legální a profesionální úrovni s jasně stanovenými pravidly.

Součástí většiny salónů jsou i klasické lázeňské procedury včetně sauny či vířivky, jednotlivá studia nabízí i dárkové poukazy a tak je možné smyslnou masáž někomu věnovat.