Elegantní svatební oznámení s citáty

Citáty slavných osobností nás inspirují natolik, že jejich využíváme při různých příležitostech. Patří mezi ně i svatby, při kterých můžeme zužitkovat odkaz pěkných citátů ve formě obohacujícího designového prvku na svatební oznámení. Správný styl písma a využití osvědčené grafické techniky zdobení nám navíc zajistí soulad textu, barev a motivů, čímž se svatební oznámení změní na elegantní díla.

Každý z nás má nějaký oblíbený citát, který dokáže vystihnout něco z našeho života. Zněním těchto oblíbených citátů se následně obklopujeme při různých událostech, například i při svatební slavnosti. Ta může být obohacena moudrými myšlenkami, které se v podobě citátu dostanou na svatební oznámení. Stačí si vybrat ten oblíbený a v originálním provedení ho zakomponovat do designu.

Mezi aktuální trendy v tvorbě svatebních oznámení patří i zakomponování citátů do jejich designu. Právě ty se staly vhodnou formou jako stručně a jasně vystihnout smysl celé svatby a vnést do její přípravy trochu inspirace. Takové citáty se dají navrhnout v různých podobách a navíc je přizpůsobit vybraným motivem. Svatební oznámení tak splní svou estetickou i informační funkci a navíc se stanou dílem přinášejícím inspiraci.

Existuje mnoho citátů, které se týkají témat jako láska, radost a štěstí. Mnohé z nich nás dokáží motivovat a přinášet nám inspiraci, třeba i při takovém odvážném kroku, jakým je svatba. Právě proto si dáváme oblíbené citáty zakomponovat na svatební oznámení, na kterých nám připomínají smysl svatby a správný směr jak vykročit napříč společným životem.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz