Dovolená v Chorvatsku nabízí koupání v moři i památky

Chorvatsko patří mezi velice oblíbené destinace na letní dovolenou, a to nejen pro nás Čechy, ale samozřejmě také i pro obyvatele okolních států. Není se čemu divit, protože tato země má rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout.

Prázdniny (nejen) pro rodiče s dětmi

Chorvatsko má oproti exotickým zemím jednu velikou výhodou. Jde hlavně o jeho přívětivou polohu a přijatelnou vzdálenost, která se dá úplně v pohodě urazit autem. Díky tomu se jedná o destinaci vhodnou na dovolenou s malými dětmi, jež špatně snáší dlouhé cestování. Kromě koupání se v moři a opalování na pláži však Chorvatsko nabízí mnohem více. Turisté mohou navštívit celou řadu památek, jezdit na výlety po tamní krajině, případně ochutnávat tradiční kuchyni. Jedná se tedy o ideální místo na dovolenou pro všechny věkové kategorie bez rozdílu.
Pokud plánujete letos do Chorvatska vyrazit i vy, rozhodně se mrkněte na internetové stránky společnosti Hrvaska.net, která se na pobyty v této zemi přímo specializuje. Na jediném místě máte možnost vidět kompletní přehled zájezdů, včetně LAST MINUTE, a současně také možností ubytování. Jestliže například hledáte Chorvatsko – mobilní domy, zde jste na správné adrese.

Oblíbené turistické lokality

Společnost Hrvaska.net svým klientům poskytuje kompletní servis ohledně jejich dovolené a snaží se plně vyhovět jejich představě o ideální dovolené u moře. Mobilní domy v Chorvatsku nejsou jediné ubytování, jaké svým zákazníkům nabízí, ale jejich nabídka je mnohem pestřejší. Vybírat si můžete z luxusních hotelů, vil, apartmánů nebo velice oblíbených Robinson domků, jež jsou postaveny z kamene přímo na pláži, takže poskytují nezapomenutelný zážitek.
Klienti se mohou těšit na oblíbené lokality jako Severní, Jižní či Střední Dalmácie, Istrie, Kvarner a mnoho dalších. Z pestré nabídky si vybere jistě každý, tak neváhejte a objednejte si zájezd ještě dnes.