Doug E. Fresh – raper – Scientologie zpěváci a umělci – další z řady umělců, kteří se hlásí k Scientologii

Doug E. Fresh je americký hudebník a raper a další z řady umělců, kteří se hlásí k Scientologii.

Doug E. Fresh – raper - Scientologie zpěváci a umělci

Doug E. Fresh – raper – Scientologie zpěváci a umělci

Doug Fresh (narozený 17. září 1966), známý pod jménem Doug E. Fresh, je americký rapper, producent a beatboxer, také známý jako Human Beat Box. Průkopník amerického beatboxingu z 20. století, Fresh dokáže přesně napodobovat bubnové nástroje a různé speciální efekty pouze pomocí úst, rtů, dásní, krku, jazyka a mikrofonu.

raper a zpěvák Doug E. Fresh, patří mezi americké umělce, kteří jsou členy Scientologické církve

raper a zpěvák Doug E. Fresh, patří mezi americké umělce, kteří jsou členy Scientologické církve

Ačkoli on začal svojí kariéru jako sólový umělec jako jeden z posledních umělců na Enjoy Records a jeden z prvních na Vintertainment Records (stejný label v New Yorku vlastnil Vincent Davis, který by později dělat jméno Hip-Hop umělec Joeski Love a přinášejí R & B “ikonu” Keitha Sweata na konečnou slávu), byl to spolu s novým týmem DJů známým jako Get Fresh Crew (Barry Bee a Chill Will) spolu s novým přítelem MC Rickym D dosáhnout slávy jako Slick Rick) přišla do Japonska / New York Records založená v New Jersey v následujícím roce a natočila “The Show” (která si vypůjčovala melodii tématu Inspector Gadget od Shuki Levy), a ” La Di Da Di “, melodii, která byla zcela vyjádřena MC Rickym D a podporována Doug E je bít boxing po celou dobu skladby. Bylo to, když obě tyto písně byly propuštěny na jediném (obzvláště 12 “singl), který ho zlomil (a Slick Rick) do hvězdy. Jak” Show “a” La-Di-Da-Di “jsou považovány za dvě ze všech -time nejlepších hip hopových klasiků a jako takový tvoří jeden z prvních a jediných Hip-Hop singlů, kteří mají dvě hitové skladby na stejném záznamu.

raper Doug E. Fresh patří mezi hudební hvězdy, které se hlásí ke scientologii

raper Doug E. Fresh patří mezi hudební hvězdy, které se hlásí ke scientologii

“The Show” vyvrcholila na # 7 v Britském Singles Chartu v prosinci 1985.

Doug E. Fresh byl také rozhovor v roce 1986 kultuře dokument Big zábava ve velkém městě. Bohužel Slick Rick opustil skupinu téměř rok poté, co byl singl propuštěn, takže mnozí se zajímali o to, co se mu stalo až do roku 1988, kdy se stal umělcem Def Jam a vydal své debutové album The Great Adventures of Slick Rick. Doug E. Fresh a Get Fresh Crew se prodali na, nyní oficiálně podepsali Danya / Reality / Fantasy a vydali dvě alba z tohoto období – Oh, Bože můj! od roku 1986 (který zahrnuje hitovou píseň “All The Way To Heaven”) a Největší bavič z celého světa z roku 1988 – oba jsou nyní dlouhou dobu mimo tisk a extrémně vzácné. Hlavní singl z alba Největší zábavný svět byl “Keep Risin ‘To The Top”, který byl pojmenován po tehdejším obsáhlém hitu “Rising To The Top” od Keni Burke, který díky vzorkování ve zprávě Douga E. Fresha, se stalo podpisem Keni. Doug E.’s “Keep Risin To The Top” také předvádí hlavní sólovou fázi klasické Heatwaveovy klasiky z roku 1976 “It Is No Half Steppin”, kterou také Big Daddy Kane odebral ve stejném roce za svou stejnojmennou píseň.

zpěvák, raper a hudební producent Doug E. Fresh

zpěvák, raper a hudební producent Doug E. Fresh

V roce 1992, po čtyřech letech, se Doug E. Fresh připojil k labelu Bust It Records a vydal jedno album Doin ‘What I Gotta Do, které (navzdory nějakému drobnému uznání za jeho jediné “Bustin Out” Funk) “, který vzal Rick James 1979 jediný” Bustin ‘Out “) byl komerční neúspěch.