Cool barvení s křídami na vlasy

Pro všechny, kteří se nebojí veselých barev a častých změn jsou určeny barevné křídy do vlasů. Dokážou oživit vzhled na pár dní, třeba pro určitou příležitost. Tou může být koncert, vystoupení, party, festival, oslava, maškarní nebo jakákoliv další akce. Oživit svůj vzhled ale můžete třeba jen tak, protože se vám právě chce. Nyní máte možnost vybírat si z mnoha pastelových barev a nechat svou hřívu zazářit trochu méně tradičním způsobem. Toto barvení má oproti klasickému mnoho výhod. Sice nejde o stálé barvy, ale zase díky tomu umožnují vzhled často měnit. To někomu může vyhovovat více. Obrovským plus je netoxičnost kříd. Klasické barvy obsahují mnoho chemikálií, v tomto případě se ale bát nemusíte. Pestrobarevné křídy na vlasy umožní zazářit v mnoha barvách, nebo třeba jen v jedné. Takové pestré barvy ale jiným způsobem, navíc bez poškozování vlasů, nezískáte.

Barevné vlasy jsou in

Tato cool móda vám umožní vypadat každých pár dní trochu jinak. Nebudete mít problém sladit vlasy s oblečením nebo třeba s nějakou konkrétní událostí. V balení získáte mnoho odstínů pro světlé i tmavé vlasy, které můžete i různě kombinovat podle nálady. Může to být skvělá zábava. Použití je vždy, pokud budete chtít docílit originálního vzhledu nebo prostě svůj účes aspoň trochu oživit. Barevné vlasy zlepší náladu vám i vašemu okolí. Navíc pastely jsou oproti klasickým barvám bezpečné, neničí vlasy, neobsahují škodlivé chemikálie, takže je můžete používat dle libosti.

Snadné a rychlé barvení vlasů pastely

K pastelům obdržíte návody na barvení vlasů. Jak uvidíte, celý proces je velmi jednoduchý. Stačí vlasy namočit a lehce vysušit, poté rozčesat. Na určené prameny nebo celou kštici nanesete barevné křídy, odshora dolů, do požadovaného odstínu. Můžete si udělat třeba jen skvělý melír do vlasů. Po vysušení vše zažehlete, a je to. Barvení vlasů zvládnete během chvilky, nezabere vám o moc delší čas než běžné mytí a vysoušení.