co je Scientologie?

Slovo Scientologie doslova znamená “studium pravdy”. Pochází z latinského slova “scio”, což znamená “vědění v plném smyslu slova” a řeckého slova “logos”, což znamená “studium něčeho”.

Jak se Scientologie a Dianetika vztahuje na život?

DIANETIKA: MODERNÍ VĚDA O DUŠEVNÍM ZDRAVÍ

DIANETIKA: MODERNÍ VĚDA O DUŠEVNÍM ZDRAVÍ

kniha Scientologie: Základy myšlení

kniha Scientologie: Základy myšlení

Dianetika obsahuje objevy, které byly ohlašovány jako objevy větší než objev kola nebo ohně, a po více než 50 let zůstává bestsellerem. Tato kniha, jíž se vydalo přes 20 milionů výtisků a která vytvořila hnutí, které se šíří ve více než 150 zemích, je nesporně nejčtenější a nejvlivnější knihou, jaká kdy byla o lidské mysli napsána.

Naleznete v ní anatomii a úplný popis reaktivní mysli, dříve neznámeho zdroje nočních můr, nevysvětlitelných strachů, rozčilení a pocitů nejistoty, které zotročují Člověka. Tato kniha vám ukazuje, jak se jí zbavit, a tak dosáhnout něčeho, o čem Člověk dříve pouze snil: duševního zdraví a pohody.

Co je „smyslem“ života? Mnozí z nás strávili celý svůj život hledáním odpovědi na tuto odvěkou otázku. Ale co když ty odpovědi stále ležely před vámi a stačilo mít jen nástroje, jak se k nim dostat?

Tato kniha vám ukáže pozoruhodnou cestu, na které mistrovsky zvládnete nástroje života a získáte ten nejdůležitější objev, jaký kdy učiníte- znalost vás samých.

Naučte se a okamžitě používejte základní procesy a principy, které definují primární architekturu toho, jak funguje život. Získejte kompletní porozumění mysli, ducha a života. Poznejte to, co motivuje vaše činnosti a činnosti ostatních, a odstraňte překážky pro úžasný potenciál, který máte uzamčen uvnitř sebe. Život je hra- a naprosto jednoduše, tady jsou pravidla. Můžete být štastnější , schopnější a hrát lepší hru, a užívat si všeho co život nabízí.

Scientologie a Dianetika definuje, kdo jste, jak funguje Vaše mysl, definuje pravidla mezilidských vztahů, principy úpadku a růstu ve všech oblastech života a mnoho dalšího.

Jde o teorii a praktické použití. V Scientologii a Dianetice nejde o víru, ale o důkladné studium a praktikování naučených informací pomocí velmi přesných cvičení.

Pravdou je pro Vás to, co sami zjistíte, že je pravdivé.

 

Jednou ze základních teorií, je teorie, která přirovnává život ke hře. Scientologie a Dianetika definuje pravidla téměř všech oblastí této hry. Ať jde o život osobní, rodinný, pracovní nebo společenský. Můžete zjistit, jakým způsobem se člověk dostává do problémů a hlavně jak se z nich může dostat ven.

Problémy práce - Scientologie - L. Ron Hubbard

Problémy práce – Scientologie – L. Ron Hubbard

 

kniha Scientologie: Základy myšlení

kniha Scientologie: Základy myšlení

kniha Sebeanalýza - Scientologická kniha – co je Scientologie?

kniha Sebeanalýza – Scientologická kniha – co je Scientologie?

kniha Učení jak se učit (pro děti) Scientologická studijní technologie

kniha Učení jak se učit (pro děti) Scientologická studijní technologie

kniha Základní studijní příručka - Scientologická studijní technologie

kniha Základní studijní příručka – Scientologická studijní technologie

kniha Příručka pro Precleary

kniha Příručka pro Precleary

 

Pomůže Vám získat sebedůvěru, elán, ujasnit si své hodnoty, být takový rodič jaký jste si vždy přáli, dosahovat takové pracovní výsledky po jakých toužíte, být schopen čelit většímu stresu, udržet dobré mezilidské vztahy, umožní Vám nastudovat cokoli chcete, najít správné příčiny problému, vyznat se v lidech, zbavit se stresu a stát se efektivnějším, být dobrým manažerem, mít finance pod kontrolou, dosahovat svých cílů, správně organizovat, atd., atd.

Cílem Scientologie a Dianetiky je aby člověk byl schopen žít lepší život podle svého vlastního uvážení, se svými bližními a aby byl schopen hrát lepší hru a byl tak šťastný.

Je využitelná a velice hodnotná pro studenty, rodiče, zaměstnance, manažery, vlastníky firem, zkrátka pro každého.

Každý jsme jiný, ale z hlediska mysli a života, pro nás platí stejná pravidla. Jejich poznání Vám otevře cestu k sobě, ostatním a šťastnému životu.

Scientologie a Dianetika není kouzlo, není to zkratka, konečný úspěch nakonec vždy závisí na Vás.

Lidé v Dianetických centrech v České republice jsou zde pro to, aby Vám pomohli vytěžit ze Scientologie co nejvíce.