Butovická 20 je exkluzivní pražská lokalita, kde můžete bydlet i vy

V posledních několika letech vyrostlo na okrajích hlavního města hned několik unikátních developerských projektů, přičemž jedním z nich je rezidence Butovická 20 s byty o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Spokojení budete takřka po všech stránkách – nejen s provedením samotné nemovitosti, ale i s občanskou vybaveností okolí.

Sice na vás dýchne vesnická atmosféra, ale na dosah ruky máte i samotné centrum stověžaté metropole. Projekt je realizován v bezprostřední blízkosti Prokopského údolí, které dodává rezidenci neotřelý nádech. Zároveň však bydlíte nedaleko metra Jinonice, kterým se dostanete velice snadno a rychle do víru velkoměsta. Nové byty – Butovice jsou už z větší části zarezervované či prodané, tak byste si s výběrem měli pospíšit.

Vyhledávaná rezidenční oblast – to jsou Butovice

Co se lokality týče, dříve se jí říkalo Staré Butovice. Od pradávna se jedná o velice vyhledávanou a žádanou rezidenční oblast, o čemž svědčí i archeologické nálezy. Věděli jste, že zhruba 2200 let před naším letopočtem, tedy v pozdní době kamenné, byla lokalita osídlená? Důkazem jsou zvoncové pohárky, které zde byly nalezeny.

Co nabízí Butovická 20?

Pokud si koupíte byt v rezidenci Butovická 20, rozhodně litovat nebudete, protože máte k dispozici metro, dobrou dostupnost dálnic, ba dokonce se rychle dostanete i na letiště Václava Havla. Přitom na druhou stranu se můžete těšit z rybníku a přírodních parků. Zapomenete na uspěchanou Prahu a po práci si užijete vytoužený klid a relax. Podívejte se na stránce na byty Butovice-https://www.fineobydleni.cz/projekty/butovicka-20/cenik/, jaké byty jsou ještě volné. Investujte do vlastního obydlí, s nímž budete spokojeni po všech stránkách. Kolaudace je plánována během jara příštího roku, tudíž za pár měsíců se už můžete klidně stěhovat.