Budete mít miminko? Nezapomeňte na…

Během těhotenství je nutné zařídit dosti věcí okolo miminka, ať už se to týká vybavení postýlky a celého dětského pokojíčku, kočárku, ale i oblečení a dalších x maličkostí. My si přiblížíme hlavně dvě věci z potřebného vybavení. Jsou jimi dupačky a mantinel do postýlky.

Mantinel do postýlky
Mantinel do postýlky vám dá jistotu, že vašemu miminku se nic nestane. Jde o měkkou ohrádku, kterou umístíte do postýlky a zamezíte tak, aby se miminko bouchlo o tvrdý rám postýlky. Vašemu malému miminku se bude klidně spát a lepší spánek budete mít i vy. Budete mít totiž jistotu, že je váš malý andílek v bezpečí.
Který správný mantinel do postýlky pořídit ? Jestliže ho udete ho kupovat od seriózního prodejce, je jedno, jaký vyberete. Seženete ho v různých rozměrech. Výplní je obvykle stoprocentní polyuretan a vnější materiál je tvořený stoprocentní bavlnou. Mantinel se může vyprat v pračce. Na cedulce u výrobku naleznete na kolik stupňů.
Mantinel do postýlky je velkou pomůckou, ale navíc i hodně pěkně vypadá. Můžete si ho vybrat v různých barvách a motivech, takže si určitě vyberte takový, který vám umožní sladit ho s dalším vybavením postýlky i celého pokoje.

Dupačky
Od mantinelů se přesuneme k oblečení pro miminka. Prodávají se odlišné kousky, ale snad nejoblíbenějším oblečením pro miminka jsou dupačky. Je to komplet, který je tvořený propojením horního dílu s kalhotovou částí. A proč zrovna toto oblečení? Pro miminko je pohodlné a zajišťuje mu ochranu proti chladu. Nestane se , že by měl v dupačkách holá zádíčka.
Pokud budete kupovat dupačky u seriózního prodejce, budete mít jistotu kvalitního materiálu, ze kterého budou vyrobené. Materiály jsou rozmanité. U dupaček určených na spaní či pro letní období je nejčastěji volená bavlna. Zimní dupačky jsou vyrobené z hřejivých materiálů.
A barvy a vzory dupaček? Jejich rozmanitost nezná mezí. Výběr je veliký .