Bez čeho se neobejde žádná dílna? Bez kvalitního dílenského nábytku!

Jaké parametry by měl splňovat dílenský nábytek? V první řadě by měl být bezpečný. K tomu ergonomický, snadno ovladatelný a disponující náležitou nosností. Poradíme vám, kde takový nábytek seženete!

Kvalitní dílenský nábytek je předpokladem bezpečnosti a přehlednosti, a to nejenom v průmyslové výrobě, ale i v dílně kutila. Na jaké produkty se zaměřit?

Základem je masivní ponk

Žádná dílna se neobejde bez dílenského stolu neboli ponku. Za tento pevný stůl se nezdráhejte připlatit. Každý kutil vám totiž potvrdí, že při špatném světle a na rozvrzaném stole se pracovat zkrátka nedá. Ve hře je nejenom kvalita vaší odvedené práce, ale i vaše zdraví!

Modulární, nebo mobilní?

Dílenský ponk v první řadě musí být masivní. Zkrátka musí něco vydržet. Z materiálů se zaměřte na kov a odolné tvrdé dřevo s voděodolnou úpravou. V nabídce společnosti Polák – dílenský nábytek (https://www.nabytek-polak.cz/271-dilensky-nabytek/) se například setkáte s ponky s kovovými nohami a deskami z masivu. Ponky modulární můžete snadno skládat jako stavebnici a rozšiřovat o další moduly a mobilní zase bez problémů přemisťovat.

Plechové, kovové a zásuvkové skříně

Nedílnou součástí každé dílny bývají i dílenské plechové a kovové skříně, ať již plné či prosklené. Odolné a s patřičnou nosností okolo 600 kg. Velmi praktické jsou i zásuvkové kovové skříně, které zase můžete snadno kombinovat s ostatním vybavením vaší dílny.

Pracujte na své image!

Jednotlivé části nábytku Polák CZ, s.r.o. totiž lze individuálně přizpůsobit a kombinovat. Dílenský ponk, kovovou skříň, zásuvky a další příslušenství tak můžete mít v jednom stylu, což se zase odrazí na jednotném vzhledu vaší dílny. Ten pro změnu posílí image vaší firmy. I na té se totiž vyplácí pracovat!