Bevedo – vybavení pro domácnost a zahradu

Bevedo slouží k usnadnění vyhledávání nábytku, dekorací a vybavení na zahradu napříč stovkami e-shopů.

Vybavení pro dům a zahradu

Už vás nebaví ztrácet nervy při hledání volného parkovacího místa a svůj drahocenný čas promarněný v obchodních domech s nábytkem? Vadí vám přecházet z jednoho kamenného obchodu do druhého? Přestaly vás bavit k unudění a mnohdy neochotní prodejci? Proto pojďte vyhledat zboží k nám na internet online. Jsme český internetový vyhledávač vybavení pro váš domov i zahradu. Spojujeme stovky prověřených českých e-shopů nabízející nábytek (skříně, postele, sedací soupravy, stoly či židle), doplňky do bytu (obrazy, svíčky, lampy, tapety na stěnu), vybavení na zahradu (altanky, lavičky, houpačky, zahradní křesla, slunečníky) ale i techniku jako jsou jsou sekačky a traktůrky, či nářadí a vybavení do dílny (vrtačky, šroubováky, kladívka, pilky, kolečka či žebříky) na jedno místo, kde si pohodlně vyhledáte a nakoupíte všechno vybavení, které potřebujete.

Inspirujeme návštěvníky taky krásnými fotografiemi, rekonstrukcemi a jinými proměnami bytů  a domů v našem magazínu. Máme pro vás připraveny i originální přehledné produktové kampaně s ručně vybranými produkty od našich designérů.

V neposlední řadě máme pro uživatele připraven obsáhlý slovníček pojmů s více než 300 pojmy, který stručně vysvětluje nejrůznější odborné nejasnosti a zajímavé fráze na téma bydlení, stavba a zahrada.

Na našich stránkách bevedo.cz budeme propagovat desetitisíce produktů, pro každou věkovou skupinu, u nás si vybere opravdu každý.

“Jakub Šrom, jednatel společnosti Bevedo s.r.o.”

Nový vyhledávač lze navštívit  na webových stránkách bevedo.cz
Více informací a kontakty naleznete v sekci info v patičce webu.