Atraktivní svatební oznámení pro mladší ročníky

Fantazie mladých lidí nezná hranice a jejich vkus miluje svěžest a originalitu. I proto se při výrobě svatebních oznámení pro náctileté sází na nadčasové motivy, kombinace metalických barev s neutrálními odstíny a stručný reliéfní text. Výsledkem jsou atraktivní svatební oznámení, které vystihnou atmosféru mladického entuziasmu, čímž se dokáží sladit s energií dané svatby a dát její přípravám skvělou tečku.

Mezi náctiletými je stále méně těch, co se hrnou do svatby, ale ročně se před oltář stále postaví mnoho párů této věkové kategorie. Stejně jako starší ročníky, i oni si potrpí na bohatou výzdobu a originální svatební oznámení. Ty jsou plné kreativních motivů a barev, které vyniknou právě na speciálních formátech obohacených netradičními technikami zdobení. Tak svatební oznámení vystihnou atmosféru a přizpůsobí se vkusu mladých novomanželů.

Při výrobě svatebních oznámení je třeba vystihnout vkus novomanželů. Tomu pomůže hlavně zohlednění věkové kategorie, od které se mohou designéři odvíjet. Při náctiletých, alespoň u většiny z nich, sehraje klíčovou roli zájem o moderní vzory plné výrazných barev. Do hry vstupují i netradiční formáty, které přidají nadčasovosti a výjimečnosti svatebních oznámení pro náctileté ještě více na váze.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz