Americká hypotéka

Americká hypotéka

Získejte peníze na cokoliv s americkou hypotékou. Ok-hypotéky vám nabízí možnost získání financí s americkou hypotékou. Nahlédněte na naše webové stránky pro více informací.

Výhody americké hypotéky
Jedná se o neúčelový úvěr, kterým můžete vyřešit svou stávající situaci, zaplatit např. nové auto, dovolenou či právo na koupi bytu. Výhody americké hypotéky spočívají v tom, že nemusíte dokládat účel půjčky. Úroková sazba je výhodnější než spotřebitelské úvěry. Poplatky při uzavírání hypotéky jsou zahrnuty již při zpracování a schválení. Je zde možnost výběru doby splácení a dojednání smluvních podmínek zúčastněných stran.

Podmínky americké hypotéky:
Osoba starší 18 ti let
Občan České republiky
Ve společném jmění manželů, musíte žádat společně
Ručitelem může být i jiná osoba
Lze také žádat současně s dalšími třemi žadateli o americkou hypotéku

Výhodná bezúčelná varianta, to je americká hypotéka
Využití americké hypotéky doporučujeme v případě, že finance opravdu potřebujete, pokrytí nedůležitých věcí je zde zbytečné, avšak závisí pouze na vás. V naší kompetenci není zjišťování účelu k vyplacení americké hypotéky, nýbrž poradenství a pomoc k vyřešení získání financí. Profesionalita, flexibilita a individuální přístup ke klientům, to je nabídka Ok-hypotéky. Nemusíte dokladovat výši příjmu, prokazovat bezdlužnost nebo uvádět účel hypotéky.