Americká hypotéka je opravdu na cokoliv

Nikdy jsem si nemyslel, jak může být člověku užitečná hypotéka, zvlášť pokud jí můžete využít úplně na cokoliv. Vážně, nemusíte s ní financovat pouze dům, byt či nějakou jinou nemovitost, ale získané peníze můžete použít úplně na cokoliv. Takové hypotéce, s níž můžete financovat úplně všechno, se říká americká hypotéka. V posledních letech se stává čím dál více oblíbenější.

Ačkoli tu mezi námi již několik let americká hypotéka je, já se o ní dozvěděl teprve nedávno. Nejdřív jsem ji zavrhoval. Říkal jsem si, že americká hypotéka je jen jeden z dalších výmyslů západních zemí. Poté, co jsem ale prostudoval výhody, jež americká hypotéka nabízí, jsem se nestačil divit. Řekl jsem si, že by byla chyba produkt americká hypotéka nevyzkoušet, a tak jsem jednoduše o ni zažádal.

Vše, co americká hypotéka slibovala, bylo pravda. Mohl jsem si zřídit hypotéku už od 50 000 korun, při sjednávání jsem nepotřeboval potvrzení o výši příjmu, ani výpis z registru dlužníků, ne že bych tedy dlužníkem byl. No a získané peníze jsem opravdu mohl použít úplně na cokoliv, tak jsem si koupil nové auto. Americká hypotéka je zkrátka skvělá.