Americká hypotéka: Jaký je váš názor na ni?

Ptám se vás, už jste někdy slyšeli o produktu americká hypotéka? Jestliže ano, tak se vás ptám znovu, už jste vyzkoušeli produkt americká hypotéka? Jestliže jste ho vyzkoušeli, tak se vás ptám ještě jednou a snad už naposledy, byli jste s produktem americká hypotéka spokojeni? Myslím si, že většina z vás by na tuto poslední otázku měla odpovědět ano, protože být nespokojen s americkou hypotékou snad ani nejde.

Podělte se s námi, jak je váš názor na americkou hypotéku a proč jste o ní vůbec žádali. Potřebovali jste peníze na dům nebo jste chtěli vycestovat na vysněnou dovolenou? Toužili jste poslat dceru na studia či jste snili o novém autě, které jste si bez hypotéky zkrátka nemohli dovolit? Ať už byl váš záměr jakýkoliv, sdělte nám ho, nás to zajímá. Hypotéka je věc, díky které můžeme mít i to, o čem jsme dříve jen a jen snili.

Když se vás tak vehementně ptám na váš názor na produkt americká hypotéka, tak vám sdělím i ten svůj. Od té doby, co americká hypotéka přišla na náš trh, se máme daleko lépe. Můžeme si toho spoustu dovolit. Já jsem například nikdy nevěřil, že založím společnost a rozjedu velký business, ale hypotéka mi v začátcích podnikání hodně pomohla a teď řídím docela solidní společnost.