Alanna Masterson – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Masterson se narodila v Long Island, New York rodičům Carol Masterson a Joe Reaiche (bývalý hráč v australské národní Rugby lize).

herečka Alanna Masterson se hlásí k scientologii

herečka Alanna Masterson se hlásí k scientologii

Je mladší sestra Jordana Mastersona a tři nevlastních bratrů, Danny Mastersona, Christopher Mastersona a Willa Mastersona. Rodina se později přestěhoval do Los Angeles, Kalifornie. Oba její rodiče byli během doby kdy vyrůstala aktivními členy v Scientologické církve. Vyrůstala ovlivněna svými staršími bratry, kteří oba hráli v populárních televizních pořadech od konce devadesátých až do začátku třetího milénia. Mastersonina vášeň pro herectví přišla z důvodu strávení mnoha času na natáčecím place se svými bratry a pozorováním procesu natáčení.  On 13. listopadu 2015 se Alanně narodilo první dítě jimž byla dcera Marlowe. Otcem dítěte je přítel Alanny Brisk Stovell.

Účinkování v televizi

ROK TITUL Role POZNÁMKA
2001 Definitely Maybe Unknown Guest
2006 Malcolm in the Middle Heidi Guest
2008 Greek Alanna Guest
2009 Terminator: The Sarah Connor Chronicles Zoe McCarthy Guest
2009 Grey’s Anatomy Hillary Boyd Guest
2010 First Day Abby Recurring, 7 episodes
2012 Park It Up Brenda Guest
2013–present The Walking Dead Tara Chambler Season 4 (recurring role; 7 episodes)
Season 5–present (main role; 20 episodes)
2014 Men at Work Mopey Hipster Girl Guest
2014–2016 Talking Dead Herself 3 episodes
2016 @midnight Herself 1 episode

 

Když se řekne scientologie, většina z nás si vzpomene na známé americké herce jako jsou Kirstie Alley, Chick CoreaKelly Preston, Priscilla Presley, Catherine Bell, Jenna Elfman, Sofia Milos, Giovanni Ribisi, Michael Pena, Anne Archer, Erika Christensen

V roce 2016 Prepon a odbornice výživu Elizabeth Troy napsali knihu Skrytý plán, což je kniha o výživě a životosprávě, která čerpá ze zkušeností Prepon s konzumací biopotravin, se kterou začala už jako dítě a popisuje problémy které měla s trávení, nadýmání a únavou. Tato kniha debutovala na seznamu New York Times bestsellerů, a je to číslo jedna mezi nejprodávanějšími knihami na Amazon.com.